19 Mayıs Dubai Turu

Kullanıcı Değerlendirmesi: (0)
her kişi için 449

Açıklama

Lüksün zenginlikle bir araya geldiği bir tarafında engin deniz diğer tarafında uçsuz bucaksız çöl olan masal ülkesi Dubai son dönemde en çok tercih edilen turistlik bölgelerin başında geliyor. Özellikle moda konusunda  çok ünlü markalara ev sahipliği yapması sebebiyle bayan turistler tarafında rağbet gören Dubai turları Arap dünyasının büyüleyici atmosferini deneyimlemenizi sağlayacak.

19 Mayıs Turu: 19 Mayıs Dubai turunun detaylı programını info@tatiloley.com'a mail atarak veya 0850 885 00 96 numaralı çağrı merkezine ulaşarak talep edebilirsiniz.

1900’lü yıllarda bir balıkçı kasabası olarak küçük bir yerleşim birimi iken petrol sonrasında hızla gelişen Dubai günümüzde turizmin olduğu kadar ticaret ve alışverişinde gözde kentlerinden biri konumundadır.Sokaklarında lüks son model araçları görebileceğiniz bu kentte ayrıca dev alışveriş merkezlerini gezebilir yada okyanus manzaralı cafelerde günün keyfini sürebilirsiniz.

Dubai’de görülmesi gereken yapıların başında deniz üzerinde palmiye şeklinde inşa edilen Palm Jumeriah bölgesidir. Palmiye adası olarak da isimlendirilen  bölgede ünlü sanatcıların villalari  ve lüks oteller bulunmaktadır. Nakheel Mall ve The Pointe isimli alışveriş merkezleri ise gene Palm Jumeriah bölgesinde görebileceğiniz önemli noktalar arasında yer almaktadır.

Dubai turunuz sırasında mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir diğer mekan ise 828 metre uzunluğu ile dünyanın en uzun binası olarak bilinen Burc Khalifa isimli  gökdelendir. 161 katlı olan gökdelenin 124. Katı turistik  gözlem bölgesi olarak  ayrıldığından Dubai’nin muhteşem manzarasını görebilir birbirinden harika fotoğraflarla Dubai turunuzu unutulmazlarınızın arasına katabilirsiniz. Burc Khalifa’dan yapacağınız bu gözlemi hem sabah hem akşam saatlerinde yapmanızı öneridiğimizden akşam üstü gidip hem gün ışığı altında ki Dubai’yi görebilir , gün batımını izleyebilir ve daha sonra bir ışık seli içinde ki Dubai’yi gece gözlemleyebilirsiniz. Burc Khalifa’nın 122. katında bulunan ünlü restoranda ise dubai manzarasını izlerken keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Dubai’ye has olan zenginliği  ve ihtişamı deneyimledikten sonra şehrin etnik  ve doğuya has öğelerle bezenmiş çöl hayatını görmenizi öneriyoruz. Dubai’nin zengin yapısına tezat olacak şekilde çölde yaşam hem mütevazi hem de büyüleyici güzelliktedir.  Safari gezilerine katılabileceğiniz çöl ziyaretinizde bedevi çadırlarında kısa bir konaklama yaparak akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Ucu bucağı görünmeyen kumların arasında deneyimleyeceğiniz bu eşsiz anların keyfini çıkartmanızı öneriyoruz.

Dubai turuna katılımınız sırasında şehre Türkiye üzerinden varış süreniz ortalama 4 saat 20 dakika sürmektedir. Havalimanında indikten sonra şehir merkezine ortalama 30 dakika içinde ulaşabilmeniz mümkündür.Havaalanında şehir içine ulaşımı taksiler aracılığıyla yada ulaşım için daha kısıtlı bir bütçe ayırdıysanız  kırmızı metro hattıyla sağlayabilirsiniz. Dubai şehir içi ulaşımı ise çoğunlukla metro ile sürdürülmektedir. Ancak havaraylarda sıklıkla kullanılan toplu taşıma araçları arasında yer almaktadır. Şehrin eski şehir kısmı olarak bilinen Deira ve Bur Dubai bölgeleri tarihi mekanları görebilmeniz için yaya olarak gezmenizi önerdiğimiz bölgeler arasındadır. Ayrıca yaya gezmeye en uygun bölgelerden olmaları sebebiyle şehir hayatını deneyimlemeniz mümkün olacaktır.

Arapların etnik hayatını deneyimleyebileceğiniz ve zenginliğin her türlü ihtişamına tanık olacağınız Dubai turlarını uygun fiyatlar ile satın alarak şehrin keyfini sürebilirsiniz.


Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Farkı Ek Yatak 0-2 Yaş 3-12 Yaş
18 Mayıs 2017 449€ 449€ - - -Standart seçimde konaklamalar 2* Şehir Otellerini içermektedir. Otel alternatiflerini tur programından inceleyerek satın alma sırasında ekstradan seçebilirsiniz.


İncelemeler
Değerlendir
0.00Bilinmeyen (0 değerlendirme baz alındı)
  • Hizmet Kalitesi
  • Güvenilirlik
  • Ücret/Hizmet dengesi
  • Nezaket

Bu hizmet henüz değerlendirilmemiş, "Değerlendir" butonunu kullanarak ilk değerlendiren siz olabilirsiniz!