Amsterdam Turları

Kullanıcı Değerlendirmesi: (0)
her kişi için 299
  • Pegasus
  • Rehberli Tur


Açıklama

Amsterdam denilince akla gelen ilk şey özgürlük! Bu nedenle Amsterdam her zaman gezgin ruhların en önemli rotalarından biri doğal olarak. Ancak Hollanda’nın başkenti Amsterdam sadece özgürlükler şehri değil, aynı zamanda çok sayıda gezilecek, görülecek yere ev sahipliği de yapan muhteşem bir Avrupa başkenti. Üstelik bunların yanı sıra kültürel açıdan da çok zengin ve gece hayatı ile de haklı bir üne sahip Amsterdam. Kısacası Amsterdam aslında sadece gezginlerin değil herkesin mutlaka görmesi gereken bir şehir, çünkü bu güzel şehirde herkesin ilgisini çekecek sayısız şey var. Artık Amsterdam turları ile bu ülkeye gitmek çok daha kolay. Farklı fiyat ve tarih seçenekleri sayesinde siz de hemen bir Amsterdam turu ile bu eşsiz şehre ayak basabilir ve kendinizi Amsterdam büyüsüne bırakabilirsiniz.

Yazımızın başında da söylediğimiz gibi Amsterdam Avrupa turları arasında gezilecek yerler açısından baş döndürücü bir zenginliğe sahip Özellikle sanatsal açıdan Amsterdam turu kadar doyurucu bir gezi bulmak neredeyse imkansız. Elbette Van Gogh, Van Eyck gibi dünya sanat tarihine damgasını vurmuş ressamların ülkesi olan Hollanda’nın başkenti Amsterdam’ın sanatsal açıdan büyük bir zenginlik sunmasına pek de şaşırmamak gerekli. Amsterdam’da çok sayıda müze bulunuyor ve bu müzeler tabi ki Amsterdam turları ile gezilen yerler arasında yer alıyor. Amsterdam turu sırasında gezebileceğiniz müzeler arasında Rijksmuseum, yine Hollandalı dünyaca ünlü ressam Rembrandt’ın yaşadığı ev olan Rembrandt House Museum, ölümünden sonra yayınlanan anıları ile Yahudi soykırımı sırasında yaşananları tüm dünyanın öğrenmesini sağlayan Anne Frank ve ailesinin saklandığı Anne Frank’ın evi sayılabilir. Ancak şunu bilmelisiniz ki bu saydıklarımız Amsterdam gezilecek yerler arasında bulunan müzelerin ve tarihi yerlerin sadece çok küçük bir kısmı!

Amsterdam turları ile Amsterdam’ı gezerken herhangi bir yere gitmenize bile gerek kalmadan büyük bir keyif alacaksınız, zira bu şehrin her köşesi, sokakları da çok güzel. Kısacası Amsterdam turu size hayallerinizdekinden bile güzel bir gezi deneyimi yaşatacak, tarihe, mimariye, sanata ve tabi ki eğlenceye doymanızı sağlayacak.  Haydi, hemen Amsterdam turu seçeneklerini incelemeye başlayın ve bu muhteşem Avrupa başkentinde yaşayacaklarınızın hayalini kurmanın bile ne denli keyifli olduğunu görün.


Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Farkı Ek Yatak 0-2 Yaş 3-12 Yaş
03 Kasım 2016 - 299€ - - -

İncelemeler
Değerlendir
0.00Bilinmeyen (0 değerlendirme baz alındı)
  • Hizmet Kalitesi
  • Güvenilirlik
  • Ücret/Hizmet dengesi
  • Nezaket

Bu hizmet henüz değerlendirilmemiş, "Değerlendir" butonunu kullanarak ilk değerlendiren siz olabilirsiniz!