Avrupa Turları

Birbirinden güzel tatil turları ile 'Oley' zamanı

(0 kişi değerlendirdi)

Londra Turu 2 Gece 3 Gün

Avrupa’nın en köklü ve güzel ülkelerinden biri olan İngiltere’nin başkenti her zaman tüm dünyanın en gözde gezi ve tatil rotalarından biri olmayı başarıyor. Son yıllarda ülkemizde de gittikçe popülerleşen Londra seyahatleri ile artık bizler de ...

  • 3* veya 4* Hotel
  • 2 Gece 3 Gün
  • Kişiye Özel Tur
259*€409/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Sakız Adası Güney Ada Turu

Adını sakız ağaçlarından alan Sakız Adası, evleri ve sokakları ile sizleri büyülü bir atmosfere taşımaktadır. Manzarası ve kültürü karşısında adeta büyüleneceksiniz. Şehrin kalabalığı ve yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşarak güzel bir gü ...

  • Rehberli Tur
  • Otobüsle Ulaşım
  • Güney Ada Bölgesi
  • 20 Kişilik Gruplar
20*€25/ kişi başı

DETAY


Avrupa Turları

En büyük hayali gezmek ve yeni yerler görmek olan hemen herkesin hayallerinde en az birkaç Avrupa ülkesini görmek ilk sıralarda yer alır. Hatta genellikle hayaller Avrupa’yı gezmek şeklindedir. Nasıl olmasın ki? Avrupa medeniyeti, doğası, mimarisi, sanat eserleri ile her biri birbirinden güzel hatta deyim yerindeyse büyüleyici 64 ülkeye ve bu ülkelerin yüzlerce şehrine ev sahipliği yapıyor. Yani gezi hayallerinin çıkış noktası olmayı sonuna kadar hak ediyor bu muhteşem kıta.

İzmir Çıkışlı Avrupa Turları

Avrupa’nın farklı ülkelerinin başkentlerini kapsayan turlar sınırsız bir eğlence vaat ediyor, zira Avrupa başkentleri herkesin eğlenebileceği sayısız seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Festivaller, gösteriler, konserler kısacası aklınıza eğlence denilince ne geliyorsa hepsini ve çok daha fazlasını Avrupa turları ile gezeceğiniz başkentlerde bulacaksınız. Bu nedenle özellikle arkadaş grubu ile çıkılacak keyifli bir gezi hayal edenler için bu turlar kesinlikle mükemmel bir seçenek. Elbette tek başınıza da katılabilirsiniz Avrupa turlarına ama arkadaş grubunuz ile katılarak daha unutulmaz anlar yaşayacağınızdan ve bu anları paylaşmanın eşsiz keyfini de tadacağınızdan en ufak şüpheniz olmasın. Üstelik tüm bunları ister uçakla Avrupa turu yaparak, ister otobüsle Avrupa turu seçeneğini tercih ederek yaşama şansına sahipsiniz. Yani Avrupa turu seçenekleri denilince aklınıza yalnızca ülke ve şehir gelmesin, yolculuk edeceğiniz aracı da seçme şansı sunuyor bu turlar sizlere.

Elbette Avrupa turları yalnızca eğlenceli kentleri kapsamıyor, Avrupa’nın romantizmle, aşk ile özdeşleşmiş kentleri de bu turlarda yer alıyor. Yani eğer muhteşem bir balayı tatili geçirmek istiyorsanız eşinizle birlikte uçakla Avrupa turu yapabilir ve İtalya’nın Venedik şehrinde efsanevi gondol gezilerine çıkıp romantizmin katıksız halini yaşayabilir ya da aşkın başkenti olarak anılan Fransa’nın başkenti Paris’te Eiffel kulesine bakarak kırmızı şaraplarınızı yudumlarken aşkınızı perçinleyebilirsiniz. Tabi ki Avrupa’nın romantizm kokan şehirleri bunlarla sınırlı değil, daha fazlasını öğrenmek ve nereye gideceğinize karar vermek için yapmanız gereken Avrupa turları arasında bir gezintiye çıkıp, tüm seçenekleri incelemek ve seçiminizi yapmak.

Kimi insanlar için otobüs yolculuğunun keyfi hiçbir şeye değişilmez çünkü uçağın aksine insan otobüs ile gezerken geçtiği her noktayı görme şansına sahiptir. Eğer siz de böyle düşünenlerdenseniz otobüsle Avrupa turları tam size göre. Avrupa’nın farklı ülkelerine ve şehirlerine düzenlenen otobüsle Avrupa turları ile sadece varış noktanızı değil yol boyunca geçtiğiniz her noktayı görebilir ve yolculuğun keyfini de sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Bu arada otobüsle Avrupa turları hem uygun fiyatları hem de geniş destinasyon seçenekleri ile de ilgiyi hak ediyor, bizden söylemesi.

Yani yıllardır kurduğunuz Avrupa’yı gezme hayallerini artık ertelemenize gerek yok, çünkü sayısız seçenek ve fiyat sunan Avrupa turları hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyor. Artık hayal edenlerden değil hayallerini gerçekleştirenlerden biri olma zamanınızın geldiğini hissediyorsanız Avrupa turu seçeneklerini hemen incelemeye ve seçiminizi yaptıktan sonra bavulunuzu toplayıp yola koyulmaya hazırlıkları yapmaya başlayın.