Büyük Yunan Adaları Turu

Kullanıcı Değerlendirmesi: (0)
her kişi için 549
  • Erken Rezervasyon Fırsatı
  • 3* veya 4* Hotel
  • Feribotla Ulaşım
  • Erken Rezervasyon
  • Kişiye Özel
  • Balayı İçin İdeal

Açıklama

Rüya gibi bir tur ile Yunanistan’ın en güzel adalarını gezme fikri kulağınıza nasıl geliyor? Harika değil mi? Eğer yanıtınız evetse çok şanslısınız. Mykonos, Santorini, Kos, Samos Adalarını kapsayan Yunanistan’ın Ege Denizi’ndeki en güzel dört adasını tam 5 gece 6 gün süren Büyük Yunan Adaları turu ile hayallerinizdekinden bile daha güzel bir gezi deneyimi yaşayabilirsiniz! Üstelik 5 gece 6 gün boyunca sınırsız bir eğlence ve macera yaşayacağınız Samos-Mykonos-Santorini-Kos turu her bütçeye uygun fiyatıyla da görür görmez aklınızı çelecek!

Samos

Samos en popüler Yunan adaları listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Doğal ve tarihi güzelliklerin kusursuz bir birleşimi olan Samos Adası Samos-Mykonos-Santorini-Kos turu ile varacağınız ilk güzergah olarak sizi bu eşsiz tatilin içine çekecek. Bu arada Samos ’da o kadar çok gezilip görülecek yer var ki inanın ilk fırsatta tekrar bu muhteşem Yunan adasına gitmek için can atacaksınız!

Mykonos

Eğlencenin ada hali Mykonos tüm dünya ile birlikte Türkiye vatandaşlarının da sıkı markajında! Bir Yunan adası olmanın tüm artılarının yanı sıra sahil şeridi boyunca konuşlanan ve her tarza hitap eden sayısız eğlence mekanıyla Mykonos Samos-Mykonos-Santorini-Kos turu ile geçireceğiniz en eğlenceli anlara ev sahipliği yapacak.

Santorini

Yunan adalarının en romantiği olarak bilinen Santorini turu gerçekten de bu unvanı sonuna kadar hak ediyor. Buram buram romantizm kokan havası, muhteşem doğal güzellikleri ile Santorini Adası’nda geçireceğiniz her dakika kendinizi bir rüyada gibi hissedeceksiniz.

Kos

Yunanistan’ın Bodrum’un tam karşısında yer alan adası Kos öyle güzel ki ziyaretçilerine adeta bir Ege masalı yaşatıyor. Ege’ye özgü sokakları, mimarisi ve tabi ki eşsiz Yunan mutfağının en güzel örnekleri ile Kos Adası 5 gece 6 gün sürecek olan Samos-Mykonos-Santorini-Kos turu ile göreceğiniz son ve en güzel ada olacak.


Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Farkı Ek Yatak 0-2 Yaş 3-12 YaşTur tarihleri feribot seferi tarihlerine göre ayarlanmaktadır. İstenilen tarihte feribot seferi bulunmuyorsa, en yakın ve uygun tarih seyahat danışmanı tarafından önerilmektedir.


İncelemeler
Değerlendir
0.00Bilinmeyen (0 değerlendirme baz alındı)
  • Hizmet Kalitesi
  • Güvenilirlik
  • Ücret/Hizmet dengesi
  • Nezaket

Bu hizmet henüz değerlendirilmemiş, "Değerlendir" butonunu kullanarak ilk değerlendiren siz olabilirsiniz!