İzmir Çıkışlı Kars Turları

Birbirinden güzel tatil turları ile 'Oley' zamanı

(0 kişi değerlendirdi)

4 Mart Kars Turu

1.Gün Kars Merkez-Kars Kalesi-Fethiye Cami(eski klise)-Harakani Türbesi-Harp Müzesi-Kars Müzesi

İzmir havalimanında buluşarak Kars’a hareket ediyoruz. Kars Harakani Havalimanı’nda bizi ...

  • Çıldır Gölü Kızak Turu
  • 4*/5* Hotel Konaklama
  • Sarıkamış Kayak Merkezi Turu
283*/ kişi başı

DETAY


Doğunun eşsiz güzelliğini İzmir çıkışlı Kars turları ile keşfedin. İzmir’den direkt uçuşlar ile düzenlediğimiz Tatil Oley Kars turları İzmirli misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatmak için bekliyor. Hem kültür, hem aktivite hem de lezzet dolu tur programlarımız ile Kars’ı doya doya yaşayacağız. Üstelik bazı programlarımızda Gürcistan’ın güzel şehri Tiflis’i de keşfetme fırsatına sahip olabileceksiniz.

Kars gezilecek yerler listesinde gezilmedik yer yapılmadık aktivite kalmayacak! Çıldır gölünde dilerseniz atlı kızak turuna katılabilir, dilerseniz kar motorlarıyla eşsiz bir sürüş zevkinin tadını çıkartabilirsiniz. Sarıkamış Kayak merkezi ziyaretimizde sucuk ekmek eşliğinde karın tadını çıkartabilir, kar kalitesi ile ünlü Sarıkamış kayak merkezinin pistlerinde kayak yapabilirsiniz.

Kars kalesi ve eski bir kilise olan Fethiye Camii, Harakani türbesi, Harp müzesi ve Kars müzesi, Sarıkamış Şehitler anıtı, Katarina köşkü ve dünyaca ünlü Ani Harabeleri kars gezilecek yerler listesinin en başında yer almakta ve turlarımızda bulunmaktadır.

Kars demişken tabiki aşıkların ezgileri eşliğinde yemek yemeden, Kafkas ekibi gösterisi izlemeden kars gecesine katılmadan dönmek olmazdı. En leziz yemekleri yiyebileceğiniz restoranlara da uğrayacağımız kars turumuzda Kaz etinin tadına ayrıca bayılacaksınız! İzmir’in tatil markası Tatil Oley’in kış sezonu için müşterilerine özel tasarladığı Kars turları ile karın, karsın ve kazın tadına doyacaksınız!