Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Tatiloley, turizmin insana kattığı kültürel değerleri benimseyen ve önemseyen bir kuruluştur. Bu bağlamda uzun yıllar hizmet veren şirketimiz, insana değer katan bu turizm hizmetlerini içinde bulunduğumuz enformasyon çağının olanaklarından da yararlanarak, insanla çok daha hızlı bir şekilde buluşturabilmeyi, mesafeli olarak bile bu satışları gerçekleştirebilmeyi sağlamak amacıyla var olmuştur.

Eğlenceli bir tatil yapmak isteyenlerden farklı yerler görüp, farklı kültürleri tanımak isteyenlere, hatta bu iki opsiyonu bir arada isteyenleri bile kapsayan paketleriyle, Tatiloley her kesimden insana hitap etmeyi amaçlamıştır.
Sunduğumuz hizmetlerin satışını daha kolay ve hızlı gerçekleştirmek amacıyla internet üzerinden hizmet veriyor olsak da dileyen müşterilerimizi ofisimizde ağırlamak ve hizmetlerimizin satışını ofisimizden de gerçekleştirebiliyoruz. Bunun sebebi ise Tatiloley markasının yegâne amacının müşterilerinin arzu ettikleri hizmeti, en kaliteli ve uygun şekilde sunmak olmasıdır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerin, bilgilendirme, ön satış, hizmet ve hizmet sonrası aşamalarında daima müşterilerimizle etkileşimde kalmayı önemsiyoruz.  

Vizyonumuz

Tatiloley olarak sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin memnuniyeti önemsememiz, müşterilerimizin hayallerindeki tatil, tur ve diğer turizm işlemlerini gerçeğe dönüştürmede izlediğimiz kaliteli hizmet-uygun fiyat politikasıyla ve hizmetlerimizde “insan ve turizmin insana kattığı kültürel değerler” başlığına önem vermemizden dolayı kısa vadede bilinir bir marka olmak istemekteyiz. Tatil, tur, otel rezervasyonu, feribot bileti alımlarını internet üzerinden yapmak isteyenler için ilk tercih adresi olmak ve bu yolda kat ettiğimiz her adımda, bu unvanın hakkını verebilmek adına kendimizi durmadan yenileyerek, geliştirerek Türkiye’nin en kaliteli çevrimiçi hizmet sunan turizm şirketi olmayı amaçlıyoruz.


%100 Memnuniyet

Tatiloley.com sunduğu tüm hizmetleri müşterileri için özel olarak seçer. Sunduğu tüm hizmetleri profesyoneller tarafından bizzat denetleyerek, sadece en özellerini ve memnuniyet garantisi olanlarını seçerek satışa sunar.

Atina Ofisi

Yunanistan’da bulunan ofisi ve iştirak ortaklarıyla Yunanistan tur ve otel satışlarında daha yakın etkileşim ve uygun fiyat olanaklarına her zaman sahip olarak bunu müşterilerine sunar.

Seyahat & Vize Danışmanı

Müşterilerimiz taleplerine özel olarak onlara yardımcı olacak, tüm tur ve otel seçeneklerine, vize prosedürlerine hakim özel seyahat ve vize danışmanlarıyla çalışır.

En Ekonomik Fiyatlar

Satışa sunduğumuz tüm tur, otel ve bilet opsiyonları için Avrupa ofisimizle eş zamanlı çalışarak müşterilerimizin en uygun fiyat seçeneklerine ulaşması için çalışır.

Özel Seçilmiş Otel Opsiyonları

Tatiloley.com internet sitesi üzerinde satışa sunulan bütün otel opsiyonları profesyoneller tarafından denetlenmiş ve o şehire özel olarak seçilmişlerdir.

Kişiye Özel Turlar

Tatiloley.com en kaliteli tur ve otel seçeneklerini sunmanın yanında müşterilerinin minimum tur kotası gibi sorunlarla karşılaşmaması için talebe göre kişiye özel rehberli, rehbersiz paket turlar sunar.


Vize İşlemleri

Profesyonel vize danışmanlarımız, tüm vize prosedürlerinden sizi kurtarmak ve en konforlu, hızlı, güvenilir şekilde vize başvurunuzu sonuçlandırmak için çalışır. Tatiloley.com aracılığı ile yapacağınız vize başvuruları sadece bu işle uğraşan profesyoneller tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

 • Özel Vize Danışmanı
 • Profesyonel Başvuru Dosyası
 • Kişiye Özel İnceleme

Grup Turları

Şirket, üniversite, kolej, kurs yada arkadaş grupları; hayalinizdeki turda grubunuzla ne yapmak isterseniz isteyin Tatiloley.com tüm taleplerinizi en konforlu ve ekonomik şekilde gerçekleştirmek için turunuzu organize eder.

 • Konferanslar
 • Kurumsal Turlar
 • Tatil Turları
 • Yurt Dışında Evlilik

Kurumsal Kimlik

Logomuzu 4 farklı formatta indirebilirsiniz.

 • .jpg
 • .png
 • .ai
 • .psd

tatiloley.jpg tatiloley.png tatiloley.ai tatiloley.psd

Tümünü İNDİR

MÜŞTERİLERİMİZ'İN GÖRÜŞLERİ

Hizmetlerimize yapılan yorumlardan bazıları

Zehra Akyürek Kolbaş

Harika bir gezi görülmesi gereken bir karnaval, çok renkli ve eğlenceli Ebru hnma ve Dilek hnma sonsuz teşekkürler herşey mükemmel. Diğer gezilerinizde merakla bekliyoruz.Not: Bu değerlendirme Facebook üzerinden yapılmıştır.

(14/03/2017)

Mine Kuzhan

Harika bir hafta sonu geçirmemi sağlayan tur, herşey çok güzel geçti, bol bol gülüp eğlendik. Teşekkür ederim.Not: Bu değerlendirme Facebook üzerinden yapılmıştır.

(14/03/2017)

Nurhan Utkan

Turumuz çok güzel başladı ve devam ediyor. Rehberimiz sayesinde Selanik, Kavala, İskeçe, Drama gezilerimiz mükemmel geçiyor. Akşam yemekleri eğlencemiz inanılmaz güzeldi. İskeçe festivali çok güzeldi çok memnun kaldık, seneye tekrar gelmeye karar verdik. Güzel program için sizlere teşekkür ederiz Yeni gezilerde buluşmak dileğiyle.Not: Bu değerlendirme Facebook üzerinden yapılmıştır.

(14/03/2017)

Ulker Mavisel

Muhteşem bir geziydi.Tüm ekip için �����Not: Bu değerlendirme Facebook üzerinden yapılmıştır.

(14/03/2017)

Tatilinizi Oleyleyin!

Sizin için oleylemeyi en basit hale getirdik. Şu adımları takip ederek hemen oleyleyebilirsiniz!

 • 1Almak istediğiniz hizmeti seçin
 • 2Özet satın alma bilgilerini görün/onaylayın
 • 3Satın alım işlemleri için sizi arayalım!
Hemen Oleyle!