Midilli Adası Otelleri

Tatiliniz için uzmanlarımız tarafından hizmet kalite onaylı oteller

Lesvion Hotel

Otelin plaja olan uzaklığı 9 dakikalık yürüyüş yoludur. Midilli Limanına 1 km, havalimanına 7 km mesafede yer alan tesis Midilli Kasabasının merkezinde bulunur.

Theofilos Paradise Boutique

Otelin sahile olan mesafesi 5 dakikalık yürüyüş yoludur. Midilli Adası Otelleri arasında bulunan Tesis Tsamakia Plajı’na ve Mytilene Limanına yalnızc ...

100*€115/ Oda başı

DETAY

Mytilana Village Hotel

Gera Koyunda buluna tesis, etrafı gür yeşilliklerle çevrelenmiştir ve plaja ylnızca metrelerce uzaklıkta olup, havuz, plaj barı ve sahil kenarı tavernası ile hizmet vermektedir.

Hotel Molyvos II

Tesis ile plaj arasındaki mesafe 6 dakikalık yürüyüş yoludur. Çam ağaçları ve Eftalou Körfezi’ndeki Mavi Bayrak sahilinde konumlanmış olan tesis, Ege Denizi’ni veya Midilli Dağları’nı gözler önüne seren ballkonlu konaklama bir ...

100*€115/ Oda başı

DETAY

Hotel Molyvos I

Midilli de mavi bayraklı Molova Plajı’ndaki palmiye ağaçlarının etrafında bulunan geleneksel tesis, Bizans Kalesini ve EgeDenizi’ni gösteren balkonları mevcut olan konaklama birimleri bulunmaktadır.

100*€115/ Oda başı

DETAY

Heliotrope Hotel

Otel ile plaj arasındaki mesafe 1 dakikalık yürüyüş yoludur. Midilli Adası Otelleri arasından bulunan Otel Vareia’nın sahilinde yer almakta olup, Vigl ...

100*€115/ Oda başı

DETAY


Midilli Otelleri

Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gittikçe popülerleşen tatil mekanlarından biri Yunanistan’ın Ege denizinde bulunan yüzlerce adasından biri olan Midilli adası. Midilli Adası aslında Yunanistan anakarasından çok ülkemize yakın, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinin tam karşısında yer alıyor ve bu nedenle hem kültürel açıdan hem de iklim olarak Türkiye’nin güney illerini anımsatan bir atmosferi bulunuyor. Yunanistan’ın tümünde ve tüm adalarında olduğu gibi Midilli Adası da hem kendine has lezzetlerden oluşan mutfağı, hem doğal ve tarihi güzellikleri hem de mimarisi ile kelimenin tam manası ile bir Ege masalı yaşatıyor ziyaretçilerine. Siz de bu muhteşem Yunan adasında kendi Ege masalınızı yazmak istiyorsanız Midilli otelleri sizi bekliyor.

Konaklama Seçenekleri Çok Geniş

Midilli adasına seyahat etmek ve burada tatil yapmak planlarınız arasındaysa ve “Midilli’de nerede kalınır?” diye düşünüyorsanız hemen söyleyelim sevimli Yunan adası bu konuda oldukça geniş seçenekler sunuyor. Midilli otelleri sayısı yüzlerle ifade edilebilecek kadar çok dolayısıyla her zevke, ihtiyaca ve tabi ki bütçeye uygun hizmet veren otelleri bulabilmek son derece kolay. Midilli otelleri mütevazı ve sade bir tatil yapmak isteyenleri de lüks ve konforlu bir tatil yapmak isteyenleri de mutlu edecek seçenekler ile dolu.

Yerel mimariden esintiler taşıyan Midilli’nin en iyi otelleri aynı zamanda modern tasarımları ile de harika bir konaklama deneyimi yaşama şansı sunuyor. Midilli adası otelleri genellikle havuzlu olduğu için isterseniz hiç otelden çıkmadan bile keyifli bir tatil yapabilmenize olanak tanıyorlar. Elbette Midilli otelleri ile konforlu bir konaklamanın tadını çıkartırken aynı zamanda Midilli Adası’nın her biri tertemiz denizi ve korunmuş doğası ile büyüleyici olan plajlarında deniz, kum ve güneşin tadını çıkarma şansına da sahipsiniz.

Kısacası Midilli’de nerede kalınır sorusunun yanıtı tabi ki Midilli otellerinde kalınır! Siz de hemen tatil tarihinizi belirleyip erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyat fırsatlarından yaralanabilir ve bu yaz Midilli adasında hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil geçirmenin tadını çıkartabilirsiniz.