Mitsis Summer Palace

her kişi için 100

Açıklama

Tesis Kardamaina da bulunan özel bir sahilin dışında açık ve kapalı olmak üzere iki otele de ev sahipliği yapmaktadır. Otel özel balkona sahip odaların dışında panoramik deniz manzarasına sahip barlar ve restoranlar sunmaktadır.

Kos Adası otelleri kategorisinde bulunan bu Tesisin konaklama birimleri özel mavi tonlarda dizayn edilmiş olup, klima, uydu TV ve minibara sahiptir, aynı zaman da odalar Ege Denizi’ne ya da otelin bahçesine bahçesine bakmaktadır. Konaklama birimlerinin bazılarında ortak bir havuz bulunmaktadır.

Tesisin sunduğu yiyecekler arasında özellikle Yunan ve İtalya bulunmakta olup, Dünya Mutfağından yiyecekler de ev sahipliği yapmaktadır. Misafirler havuz başında, lobby de veya plaj da bulunun tesisin barlarından içecekler, hafif atıştırmalıklar ve kokteyllerin keyfini sürebilirler. Yolcular Kos Adası Tur kategorisine göz atabilirler.

Tesisin sunduğu olanaklar arasında bir adet fitness merekezi, 2 tane ışıklı Tenis Kortu, Plaj voleybolu, plaj futbolu dışında genç konuklar içinde bir su parkı ve bir deniz suyu havuzu bulunmaktadır.

Tesis Kardamaina merkezine 5 km, havalimanına ise 14 km uzaklıktadır. Baş kent ve Kos Limanı ise 32 km mesafededir. Otelin sunduğu bir diğer hizmet tesis içinde bulunan ücretsiz otoparktır ve ücretsiz Wi-Fi erişimi lobby alanında sağlanmaktadır.


Oda Türleri
Standart Çift Kişilik Oda

Mitsis Summer Palace standart çift kişilik otel odası. Çift kişilik yatak veya iki adet tek kişilik yatak seçilebilir.İncelemeler
Değerlendir
0.00Bilinmeyen (0 değerlendirme baz alındı)
  • Hizmet Kalitesi
  • Güvenilirlik
  • Ücret/Hizmet dengesi
  • Nezaket

Bu hizmet henüz değerlendirilmemiş, "Değerlendir" butonunu kullanarak ilk değerlendiren siz olabilirsiniz!