Patmos Turları

Birbirinden güzel tatil turları ile 'Oley' zamanı


Hristiyan inancına sahip turistler için  bir nevi haç adası olarak bilinen Patmos adası tarihten günümüze kadar korunmuş olan kübik mimarisi ile göz alıcı olan Yunan  adaları arasında yer almaktadır.Turkuaz mavi yada yeşil tonları ile bezenmiş bu beyaz boyalı kubik mimariye sahip evler  ayrıca Patmos adasının ayırt edici özellikleri arasındadır.

Adanın doğası yapılaşmanın olumsuz etkilemediği özelliklerdir.Yeşil doğanın arasında saklanmış olan sakin ve huzurlu çok sayıda plajı ile özellikle deniz turizmi için  tercih eden seyahat severleri büyülemektedir.

Adada haç için gidilen kilise bir mağaranın içinde yapılmış olan St. John manastırıdır. Her yıl çok sayıda Hristiyan’ın ziyaret ettiği bu mağarayı kendine has ambiyansı ile mutlaka görmelisiniz. Adada görmeniz gereken bir diğer önemli yapı ise özellikle gün batımı ve gün doğumu manzarasını mükemmel güzellikte izleyebileceğiniz Türkiye kıyılarına doğru bakan Grikoskoyudur.Birbirinden güzel ada fotoğraflarınızı bu koyda çekebilir albümünüze ekleyebilirsiniz. Ada turunuz sırasında tercihiniz hareketli plajlardan yana olacaksa bir çok bakir plajına aykırı olarak hareketliliği ile bilinen Agriolivadove Kambos plajlarını tercih edebilirsiniz. Plaj keyfinizi sakin ve huzurlu plajlarda sürdürecekseniz LivadiGeranou ve Psilliammos koyları size yönelik koylardan olacaktır.

Yunan adaları turlarımız arasında uygun  fiyatlı konaklama ve yeme içme imkanına sahip olacağınız Patmos turlarımız ayıca adanın eteklerinde yer alan bir çok köyle daha otantik bir şekilde sürdürülerek etnik bir gezi imkanında faydalanılmaktadır.