Sakız Adası Feribot Bileti

Feribot biletiniz tatiloley.com'da

(0 kişi değerlendirdi)

Sunrise

Herkes için tatile çıkmak, yeni yerler keşfetmek dünyanın en büyük zevklerinden ve en heyecan verici deneyimlerinden biridir. Peki, sadece vardığınız noktada harika anlar yaşamak ile niye yetinesiniz? Feribot ile yolculuk edebilir ve yolculuğun ...

  • Çeşme Limandan Kalkış
  • Düzenli Seferler
  • Tura Uygun Saatler
24*€25/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Ertürk Feribot Bileti

Ertürk Lines feribotlar ile Çeşme - Sakız Adası (CHİOS) seferleri düzenleyen kurumsal bir uluslararası ulaşım firmasıdır. Araçlı/Araçsız seferleri sayesinde ziyaretçilerin kendi araçları ile de Sakız adasına gitmesine imkân sağ ...

  • Çeşme Limandan Kalkış
  • Sürekli Sefer
  • Tur Saatlerine Uygun
25*/ kişi başı

DETAY


Sakız Adası Feribot Bileti

Son yıllarda gittikçe yükselen Yunan adalarında tatil yapma trendinin parlayan yıldızı tabi ki Yunanistan’ın Ege Denizi’nde ışıldayan muhteşem adası Sakız. Yunanistan’ı Ege Denizi’nde bulunan çok sayıda irili ufaklı adasından biri olan Sakız Adası aslında Yunanistan’dan çok Türkiye’ye yakın. İzmir’in Karaburun Yarımadası’nın tam karşısında yer alan Sakız Adası kelimenin tam manasıyla burnumuzun dibinde. Eğer siz de bu muhteşem Yunan adasında tatil yapmak istiyor ve Sakız Adası’na nasıl gidilir diye düşünüyorsanız hemen söyleyelim; Sakız Adası’na Çeşme’den kalkan feribotlar ile gidiliyor. Üstelik Sakız Adası-Çeşme feribot yolculuğu çok da keyifli.

Çeşme-Sakız Adası Feribot

Sakız adası feribot seferleri ile Çeşme’den Sakız Adası’na varmak yalnızca 45 dakika sürüyor. Yani çok kısa süren bir yolculuk ile tatil yapacağınız bu güzel adaya varabiliyorsunuz. Tabi Sakız Adası feribot yolculuğu Ege Denizi’nin havasını ciğerlerinize çekerek yapacağınız çok keyifli bir yolculuk olduğu için keşke biraz daha uzun sürseydi diye hayıflanmanız bile mümkün.

Arabanızı Da Götürebiliyorsunuz

Sakız Adası feribot seferleri ile arabanızı da adaya götürme ve tatiliniz boyunca adayı arabanız ile gezme şansına da sahipsiniz. Yani Sakız Adası feribot seferleri ile ister tek başınıza ya da ailenizle, ister arabanızla yolculuk edebiliyorsunuz, bu da özellikle tatilde arabasız yapamam diyenler için Sakız Adası’nı tercih etmek konusunda büyük bir etken.

Sakız Adası feribot bileti feribota bineceğiniz yerden alınabildiği gibi artık online olarak da satın alınabiliyor. Bu da tatilinizi planlarken büyük bir avantaj sağlıyor. Yola çıkacağınız güne karar verdikten sonra online olarak kolayca Sakız Adası feribot bileti satın alarak yolculuk kısmını halletmiş olacaksınız.

Sakız Adası feribot seferleri 3 ayrı firma tarafından yapılıyor ve bunların arasında bir de katamaran tipi hızlı feribot ile sefer yapan firma var. Normal feribotlar ile Çeşme-Sakız Adası feribot yolculuğu 45 dakika sürerken hızlı feribot ile bu süre 25 dakikaya iniyor. Yani Sakız Adası feribot bileti satın alırken tercihinizi hızlı feribottan yana da kullanabilirsiniz.