Samos Adası Turları

Birbirinden güzel tatil turları ile 'Oley' zamanı

(0 kişi değerlendirdi)

Samos Adası Yılbaşı Programı

Yılbaşına Samos Adası'nda keyifli bir tatil ve sirtaki eşliğidne girmeye ne dersiniz? 1 gece ve 2 gece konaklamalı 2 farklı seçenekle yılbaşı programlarımız sizinle.

HAREKET

129*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Seferihisar'dan 3 Gece Samos Turu

SAMOS TURU – 1. GÜN PROGRAMI

Pasaport ve Check-in işlerimiz için sabah saat 07:00 de Sığacık Teos Marina da toplanıyoruz. İşlemlerimizin sonrasın da saat 08:00 de yola çıkacak olan feribotumuz ...

99*€99/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Seferihisar'dan 2 Gece Samos Turu

Feribot + Konaklama Paketi:

75*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Seferihisar'dan 1 Gece Samos Turu

Feribot + Konaklama Paketi:

Pasaport ve Check-in işlerimiz için sabah saat 07:00 de Sığacık Teos Marina da toplanıyoruz. İşlemlerimizin sonrasın da saat 08:00 de

(0 kişi değerlendirdi)

Seferihisar'dan Günübirlik Samos Turu

Check in işlemlerimiz için Sığacık Teos Marinada sabah saat 7de buluşuyoruz. Gümrük işlerimizin sonrasında saat 8'de  Samos Adası Turu için feribotumuz kalkıyor.

Yaklaşık 2 saatlik yolculu ...

49*€49/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Kuşadası'ndan 2 Gece Samos Turu

Samos Adası turu ...

105*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Kuşadası'ndan 1 Gece Samos Turu

Samos Adası turu ...

75*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Kuşadası'ndan Günübirlik Samos Turu

Günübirlik kuşadası çıkışlı tur ...

45*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Celestyal Nefeli (Idyllic Aegean) ile Çeşmeden 7 Gece Yunan Adaları

Çeşme'den başlayan turumuz Kos, Ios, Santorini, Atina, Mykonos, Sisam'a uğrayarak Çeşme'de sona eriyor. Çeşme Kos Ios Santorini Atina Mykonos Çeşme Sisam

609*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Celestyal Nefeli ile Kuşadası'ndan 7 Gece Yunan Adaları ve Atina

Kuşadası'ndan başlayan turumuz Sisam, Milos, Atina, Siros, Çeşme, Kos, Ios, Santorini, Atina, Mykonos'a uğradıktan sonra Kuşadası'nda sona eriyoru. Sisam Milos Atina Siros Kos Ios Santorini

799*/ kişi başı

DETAY


Samos Turları

Yunanistan’ın Ege Denizi’nde bulunan çok sayıda adasından biri Samos. Aydın ilinin Kuşadası ilçesindeki Dilek Yarımadası’na çok yakın olan bu güzel Yunan adası son yıllarda tatil denilince akla gelen ilk yerlerden biri. Nasıl olmasın ki? Hem bir Yunan adası olduğu için Avrupa toprağı sayılıyor, hem bir ada olmanın tüm coğrafi nimetlerinden faydalanılan bir tatil mekanı,hem muhteşem Yunan lezzetlerini tatmayı ve Yunan kültürüne tanıklık etmeyi sağlıyor hem de tarihi ve doğal güzellikleri ile baş döndürüyor. Türkiye’de Sisam olarak da bilinen Samos Adası’na gitmek artık çok kolay, çünkü her bütçeye, seyahat tarihine uygun çok sayıda Samos Adası turu alternatifi sunuluyor. Yani Samos turları arasından kendi kriterlerinize uygun olan birini seçerek hemen bu muhteşem Yunan adasında unutulmaz günler geçirmek üzere yola çıkabilirsiniz.

Tarihi Yerler ve Müzeler

Samos turları öncelikle tarihi açıdan önemli çok sayıda yeri görmenizi sağlayacak, zira Samos Adası birçok tarihi mekana ev sahipliği yapıyor. Samos Adası turları ile görebileceğiniz tarihi yerlerden bir kaçı arasında Meryem Ana Mağarası Manastırı, Hera Tapınağı, Eupalinos Kemeri, ve tabi ki Samos Arkeoloji Müzesi sayılabilir. Özellikle günübirlik Samos turları tarihi yerleri gezip görmek için son derece uygun bir seçenek.

Plajlar

Samos Adası da tüm Yunan adaları gibi plajlar açısından büyük bir zenginliğe sahip. Adanın farklı bölgelerinde bulunan plajlar yine tüm Yunan adalarında olduğu gibi neredeyse el değmemiş denilebilecek denli iyi korunmuş doğası, mavi-yeşil karışımı bir renkteki tertemiz ve berrak denizi ile Samos turu sırasında sizi en fazla mutlu edecek anları yaşayacağınız yerler tabi ki.

Kısacası Samos turları size hayatınızın en güzel tatilini yaşatmayı vaat ediyor. Bu muhteşem tatil için yapmanız gereken tek şey Samos turu seçeneklerine göz atmak ve kendiniz için en uygun olanı seçmek, işte bu kadar kolay!