Samos-Mykonos Turu 4 Gece 5 Gün

Kullanıcı Değerlendirmesi: (0)
her kişi için 420
  • Erken Rezervasyon Fırsatı
  • 3* veya 4* Hotel
  • Feribotla Ulaşım
  • 4 Gece 5 Gün
  • Kişiye Özel Tur

Açıklama

Yunanistan ve Yunan adaları son yıllarda tatilcilerin ve gezginlerin sıkı markajında. Nasıl olmasın ki? Yunan adaları eğlenceyi, deniz, güneş ve kum üçlüsünü, tarihi, doğal güzellikleri kısacası bir tatilden, geziden beklenenleri hem de fazlasıyla sunuyorlar. Gün geçtikçe çok daha fazla kişinin tatil planlarının ilk sırasına kurulan Yunan adalarından inanılmaz anlar yaşamak istiyorsanız hayal kurmakla yetinmeyip Samos- Mykonos turu ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz! Üstelik her bütçeye uygun Samos-Mykonos turu tam 4 gece 5 gün sürecek bir maceraya davet ediyor sizi!

MYKONOS

Artık eğlence denilince tüm dünyada akla gelen ilk yerlerden biri Yunanistan’ın Ege Denizi’nde bulunan muhteşem adası Mykonos. Yani Mykonos turu ile sadece lezzete, güneşe ve denize değil eğlenceye de doyacaksınız. Mykonos gece hayatı öyle ünlü ki dünyanın dört bir yanından sayısız insan bu adaya eşsiz eğlenceler yaşamak için adeta akın ediyorlar. Tabi ki Mykonos yalnızca gece hayatından ibaret değil; tüm Yunan adalarında olduğu gibi Mykonos ’ta da sizi tarihi ve doğal güzellikler, tadı damağınızda aylarca kalacak denli lezzetli yemekler, inanılmaz güzellikteki plajlar karşılayacak. Kısacası 4 gece 5 gün Samos-Mykonos Yunan adaları turu ile hayallerinizin çok ötesinde bir tatil yaşayacaksınız!

SAMOS

4 gece 5 gün süren Samos-Mykonos turu ile önce Yunanistan’ın en popüler adalarından biri olan Samos’a giderek bu muhteşem Yunan adasının havasını koklayacaksınız. Samos ya da diğer ismi ile Sisam Adası özellikle Antik Yunan’dan izler taşıyan mimarisi, Ege’ye özgü dar sokakları ile sizi kendine kolayca aşık edecek ve Samos turu ile bu muhteşem adada geçireceğiniz günler muhtemelen size yetmeyecek ve ilk fırsatta kendinizi tekrar Samos Adası’na atmak isteyeceksiniz. Bu arada eğer bir tura katılırken ne yiyeceğiniz de önemliyse sizin için Samos ’ta kendinizi kesinlikle cennette gibi hissedeceksiniz çünkü bu adada Yunan mutfağının en güzel örnekleri de sizi bekliyor!


Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Farkı Ek Yatak 0-2 Yaş 3-12 YaşTur tarihleri feribot seferi tarihlerine göre ayarlanmaktadır. İstenilen tarihte feribot seferi bulunmuyorsa, en yakın ve uygun tarih seyahat danışmanı tarafından önerilmektedir.


İncelemeler
Değerlendir
0.00Bilinmeyen (0 değerlendirme baz alındı)
  • Hizmet Kalitesi
  • Güvenilirlik
  • Ücret/Hizmet dengesi
  • Nezaket

Bu hizmet henüz değerlendirilmemiş, "Değerlendir" butonunu kullanarak ilk değerlendiren siz olabilirsiniz!