Seferihisar'dan 3 Gece Samos Turu

Kullanıcı Değerlendirmesi: (0)
her kişi için 99

Açıklama

SAMOS TURU – 1. GÜN PROGRAMI

Pasaport ve Check-in işlerimiz için sabah saat 07:00 de Sığacık Teos Marina da toplanıyoruz. İşlemlerimizin sonrasın da saat 08:00 de yola çıkacak olan feribotumuza biniyoruz.

Yaklaşık 2 saat sürecek olan yolculuğumuzun sonrasın da Samos Adası Karlovasi Limanına varmış oluyoruz. Gümrüş işlerimizin sonrasın da otelimize yerleşiyoruz. (odalara check-in saat 14:00 tür)

Karlovassi nin ünlü Potami sahilinde deniz keyfi sürmeleri ve deniz kıyısında yerel ada tatlarının keyiflerine varmak için misafirlerimize öneri de bulunuyoruz.

Arzu eden misafirlerimiz saat 21:00 da başlayacak ve gecenin geç saatlerine kadar sürecek olan Taverna gecesine alabilirler.

 

SAMOS TURU – 2. GÜN PROGRAMI

Sabah kahvaltımızdan sonra saat 10.45de (şehir merkezinden kalkış 11.00dır.) yola çıkıyoruz. Agios Konstantinos ve Avlakia köylerinden geçtikten sonra başkent Vathye varıyoruz. Burda meşhur kiliseleri Arslan heykelini ve Pisagor meydanını turluyoruz. İsteyen konuklarımız ile şarap müzesinde tadım yaptıktan sonra Kokkariye varıyoruz. Yemek molamız burada, dileyen konuklarımız denizin keyfini çıkarabilirler.Daha sonra kısa bir mesafede olan meşhur denizi ile Navagos Beach te bir deniz molası daha veriyoruz. Ardından Karlovassiye dönüş yolunda kahvelerimizi içmek için Manolates köyünde bulunan Aidonia’da kısa bir ara veriyoruz. Daha sonra Karlovassiye dönüyoruz.

 

SAMOS TURU – 3. GÜN PROGRAMI

Sabah saat 12.15te kahvaltı sonrası (şehir merkezi otellerinden kalkış 12.30’dur) otobüse binip Marathokamposa doğru  yaklaşık 45 dakikalık yolculuğumuza başlıyoruz. Öğle yemeği molası Kamposta, isteyen misafirlerimiz denizin tadını çıkarabilirler.

Buradan sonra Karlovassiye geri dönüyoruz.Tesisimize varmadan önce Karlovassi şehir merkezinde kahve arası veriyoruz. Sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Bu sefer başka bir taverna arzu eden misafirlerimiz ile alacağımız Taverna gecesi saat 21.00’da başlayacak ve gece geç saatlere kadar devam edecektir.

 

SAMOS TURU – 4. GÜN PROGRAMI

Sabah saat 10.00 da kahvaltımızı ettikten sonra odalarımızdan check-out yapıyor ve (şehir merkezi oteller için kalkış 09:45) otel önünce toplanıyoruz. İlk hedefimiz olarak Karlovassi’de konumlanmış olan St. Nikolaos Kilisesi’ne ziyarette bulunuyor ve Kilise’nin altına konumlanmış olan Potami Sahilin de fotoğraf çekiyoruz. Sonrasın da Pisagor’un doğum yeri olan Pythagoria’ya doğru hareket ediyoruz, Pirgos köyüden geçerken Samos’un ünlü ballarının tadına kooperatifte bakıyoruz.

Sonrasında aynı zamanda adanın tarım merkezi olarak bilinen Koumaradei köyüne uğruyoruz. Pisagor tarafından tasarlanan ‘ adalet kupası ‘ adlı matematiksel bir kupanın nasıl yapıldığına şahit oluyoruz, misafirler arzularına göre birer örnek satın alabilir.

Pythagoria’ya ulaştığımızda,tertemiz sahili ve Lykourgos Logothetis kalesini görüyoruz. Beldenin çarşısında alışveriş ve yemek arası vermenin ardından Karlovassi’ye doğru yol alıyoruz.

Akşam üstü saat 17:00 da Karlovassi Limanına ulaşmış oluyor ve gümrük işlerimizden sonra 18:00 de Sığacık’a hareket edecek olan feribotumuza biniyor ve yaklaşık 2 saat sürecek olan yolculuğumuzun keyfini çıkarıyoruz.


Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Farkı Ek Yatak 0-2 Yaş 3-12 Yaş

Seferihisar- Samos- Seferihisar feribot bileti

3 Gece kahvaltı konaklama

4 Gün Tur

Vize ücreti

Yurtdışı çıkış harcı

Kişisel harcamalar

Taverna

Pasaportunda KKTC ‘ ye giriş damgası olanlar Yunanistan‘a giriş yapamazlar.


İncelemeler
Değerlendir
0.00Bilinmeyen (0 değerlendirme baz alındı)
  • Hizmet Kalitesi
  • Güvenilirlik
  • Ücret/Hizmet dengesi
  • Nezaket

Bu hizmet henüz değerlendirilmemiş, "Değerlendir" butonunu kullanarak ilk değerlendiren siz olabilirsiniz!