Seferihisar'dan Günübirlik Samos Turu

Kullanıcı Değerlendirmesi: (0)
her kişi için 49

Açıklama

Check in işlemlerimiz için Sığacık Teos Marinada sabah saat 7de buluşuyoruz. Gümrük işlerimizin sonrasında saat 8'de  Samos Adası Turu için feribotumuz kalkıyor.

Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun sonrasında Karlovassi Limanına varıyoruz. Pasaport işerinin sonrasında saat 11de otobüse biniyor ve ilk durağımız olan adadaki deri ve şarap üretimi ile ünlü bir ticaret eğitim ve liman olan karlovassiyi gezerek yolculuğumuza başlıyoruz.Sonrasında ünlü Pisagorun doğum yeri olan Pythagoriaya doğru yola çıkıyoruz. Rotamızda ilk önce Pirgos köyünden geçiyoruz. Alışveriş yapmak ve Samosun ünlü bal kooperatifinin ballarının tadına bakmak için marketine uğruyoruz.

Sonrasında aynı zamanda adanın tarım merkezi olarak bilinen Koumaradei köyüne uğruyoruz. Pisagor tarafından tasarlanan ‘Adalet kupası‘ adlı matematiksel bir kupanın nasıl yapıldığına şahit oluyoruz, misafirler arzularına göre birer örnek satın alabilir.

Pythagoria’ya ulaştığımızda, tertemiz sah ili ve Lykourgos Logothetis kalesini görüyoruz. Beldenin çarşısında alışveriş ve yemek arası vermenin ardından adanın baş kenti konumundaki Vathy’e doğru yol alıyoruz. Yapmış olduğumuz kısa süreli başkent turumuzun sonrasında, Mykanos esintileri taşıyan Kokari’ye varıyoruz.

Bu tatlı küçük bölge de verdiğimiz aramız sırasında, arzu eden misafirlerimiz deniz kenarında içeceklerinin keyfini sürebilir, dileyen misafirlerimiz de denizin keyfini yüzerek sürebilirler. Samos Adası turu için verdiğimiz kısa aramızın sonrasında, otobüsümüze binip yolumuza devam ediyoruz. Güzergahımız üzerinde Aylakia ve Agios Konstantinos gibi tatlı köylerin arasından yolumuza devam ettikten sonra Karlovassi’ye ulaşıyoruz.

Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından saat 18.00’da Karlovasi’den kalkarak Sığacık’a gidecek olan feribotumuza biniyor ve günün yorgunluğunu yapacağımız yaklaşık 1 saat 55 dakikalık yolculuk esnasında üzerimizden atmaya çalışıyoruz.

Pasaport işlerimizin sonrasın da saat akşam 18:00 de Karlovassi’den yola çıkacak olan feribotumuza biniyor ve Sığacık yolunda geçecek olan yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuza başlamış oluyoruz.


Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Farkı Ek Yatak 0-2 Yaş 3-12 Yaş

Seferihisar- Samos- Seferihisar feribot bileti

1 Gün Tur

Vize ücreti

Yurtdışı çıkış harcı

Kişisel harcamalar

Pasaportunda KKTC ‘ ye giriş damgası olanlar Yunanistan‘a giriş yapamazlar.


İncelemeler
Değerlendir
0.00Bilinmeyen (0 değerlendirme baz alındı)
  • Hizmet Kalitesi
  • Güvenilirlik
  • Ücret/Hizmet dengesi
  • Nezaket

Bu hizmet henüz değerlendirilmemiş, "Değerlendir" butonunu kullanarak ilk değerlendiren siz olabilirsiniz!