S.S.S.

Firmamız ve hizmetleri hakkında sıkça sorulan sorular

Genel

Tatiloley.com 2010 yılında kurulan Ela Pame Turizm bünyesinde hizmet veren online tatil, tur rezervasyonu ve bilet satış sitesidir.
Tatiloley.com internet sitesi 0(850) 885 00 96 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapacağınız her türlü rezervasyon ve satın alma işlemi, müşteri güvenliği ve gizliliği açısından özenle tasarlanmıştır.
Tatiloley.com internet sitende bulunan her türlü tur, otel, vize, gemi bileti işlemlerinde ilgili sayfada bulunan formu doldurarak ön rezervasyon yaptırabilirsiniz. İletmiş olduğunuz talebiniz doğrultusunda seyahat ve vize danışmanları gerekli tüm ön çalışmayı yaparak sizi arayacak ve kesin rezervasyonunuzu gerçekleştirecektir.
Ekip olarak müşterilerimizin aklındaki tüm soru işaretlerini gidermeyi ve onlar için kusursuz tatil planları organize etmeyi amaçlıyoruz. Tüm taleplerinizi ve sorularınızı 0(850) 885 00 96 numaralı çağrı merkezimizden veya iletişim formundan bize iletebilirsiniz.
Tatiloley.com'a sağ üst köşedeki ''giriş yap'' butonuna tıkladıktan sonra ''kayıt ol'' diyerek gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işlemleriniz sırasında dilerseniz Facebook veya Twitter üyeliklerinizle hızlı bir şekilde üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turlar

Bu kategoride cevaplanmış soru bulunmamaktadır.

Vize İşlemleri

Tatiloley.com bünyesinde vize işlemleri tamamen profesyonel ve sadece vize prosedürleri ile uğraşan profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Gitmek istediğiniz ülkenin vizesi ile ilgili sayfadan talep formunun doldurulmasıyla vize işlemleri başlamış olur. 

Talep formu iletilen vize danışmanı sizi arayarak başvurunuza ve size özel evrakları tarafınıza iletir. Siz evrakları toplayıp vize danışmanına ilettikten sonra vize danışmanı tüm form, dilekçe ve randevu prosedürlerinizi gerçekleştirerek imzanıza sunar. Eğer daha önceden geçerli bir vizeniz varsa vize danışmanınız sizin için tüm başvuruyu gerçekleştirerek, çıkan vizenizi size iletir.

Vize danışmanı sadece vize prosedürleri ile ilgilenen, bu alanda profesyonel kişilerdir. Tüm vize prosedürlerine hakim olarak, en kolay, hızlı ve güvenilir başvuruyu yapmanız için çalışırlar.