Yılbaşı Turları

Birbirinden güzel tatil turları ile 'Oley' zamanı

(0 kişi değerlendirdi)

Sakız Adası Yılbaşı Programları

2018'e Sakız Adasının eşsiz taverna eğlenceleriyle girmeye hazır mısınız? 1 gece 2 gün ve 2 gece 3 günlük programlarla en uygun fiyatlara, en keyifli yılbaşı eğlencesi sizleri bekliyor.

Müsaitlik: ...

95*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Yılbaşı Berlin Turu

1.Gün 09.40’da İzmir Adnan Menderes havalimanı, dış hatlar terminalinda bulaşarak gerekli bagaj ve check in işlemleri sonrasında Sunexpress 11.40 uçuşu ile aktarmasız olarak Berlin’e uçuyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sonra ...

 • Yılbaşı Özel Turu
 • 4* Hotel
 • Sunexpress
 • 3 Gece 4 Gün
399*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Yeniyıl Venedik Turu

Yılbaşında Avrupa’nın en romantik şehri Venedik’te geçirebileceğiniz Venedik yılbaşı turumuz 3 gece 4 gün size rüya gibi bir tatil imkanı verecek. Venedik’in en güzel yapılarını tanıma, sular şehrinin büyüleyici yüzünü görme, ünlü kanal köprüle ...

 • Yılbaşı Özel Turu
 • 3*/4* Hotel
 • 3 Gece 4 Gün
 • Rehberli Tur
399*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Yılbaşı Amsterdam Turu

3 gece 4 gün sürecek olan Amsterdam turumuzda Amsterdam’ın ortaçağa bakan yüzünü , en güzel mimari örnekleri görebileceğimiz bölgelerini  tanıma ve yeşilin hakim olduğu doğa harikalarını görme imkanı bulacağız. 1.Gün

 • Yılbaşı Özel Turu
 • 3*/4* Hotel
 • Rehberli Tur
 • 3 Gece 4 Gün
399*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Yeniyıl Prag Turu

Orta Avrupa’da gotik mimari stili ile ünlenmiş bir şehir olan Prag Çek Cumhuriyeti’nin en büyük şehri olarak her yıl milyonlarca turisti ağırlamaktadır. Gizemli bir atmosfere sahip olan şehrin tam ortasından geçen Vltava nehri geçer. 3 gece 4 g ...

 • Yılbaşı Özel Turu
 • Türk Hava Yolları
 • 4* Hotel
 • 3 Gece 4 Gün
349*/ kişi başı

DETAY


Yeni yılın geldiği o büyülü zaman diliminde dinlenmeye ayıracağınız zamanı güzel bir yurtdışı gezisi ile taçlandırmak istiyorsanız sizler için özel olarak hazırladığımız yılbaşı turlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle çift olarak gidebileceğiniz romantizmi hücrelerinize kadar hissedeceğiniz yılbaşı yurtdışı tur programları kapsamında dilerseniz İtalya’nın aşk şehri Roma’ya gidip aşk çeşmesine para atarak dilek diyebilir, yada Venedik’te huzur dolu bir manzaranın hakim olduğu kanallara karşı şarabınızı yudumlayabilirsiniz. Sınırda Alpler’le çevrili olan İtalya’nın kuzey kesimlerine yılbaşı turumuz sırasında yapacağınız ziyarette Como gölü kıyısında karla kaplı Alpler’e karşı içinizi ısıtacak likörlü kahve keyfi sizlere huzuru yaşatacaktır. İzmir çıkışlı yılbaşı turları arasında en sık tercih edilen İtalya turu sizlere aynı zamanda tarihle harmanlanmış bir ambiyansı yaşama fırsatı verecek. Roma’da yüzyıllar önce gladyatörlerin canları pahasına savaştıkları Collesium’da bozulmadan kalan ünlü Roma imparatorluğu eserlerini görebilecek ve imparatorun savaşı devam ettirdiği yada bitirdiği taşlar üzerinde gezebilecekseniz. İtalya turumuz sırasında gene Roma’da bulunan Roma forumu dünyanın en büyük arkeolojik alanını görmenizi sağlayacak. Forum eski dönemlerde Roma’nın en önemli Pazar alanı olması ile bilinmektedir.Günümüzde bu alanda Vesta tapınağı, Vesta bakireler evi, Roma Tapınağı  ve Romulus tapınağı görülebilir.

İtalya turunuz sırasında özellikle rönesansın temellerinin atıldığı Floransa’da İtalya’nın en önemli tarihi yapılarını gezme fırsatı elde edeceksiniz. İtalyan Rönesans döneminin en önemli sanat eserlerinin sergilendiği Uffizi galerisi ünlü Medici ailesinin Floransaya bıraktığı bir armağan olarak görülmesi gereken en önemli müzelerdendir. Floransa’da şehrin sembolü olan Douma yani Floransa katedrali ise tüm şehri kuşbakışı izleyebileceğiniz eşsiz bir yapıdır. Özellikle gotik mimari çizgilerin hakim olduğu katedral Rönesans döneminin mimarlık abidesi olarak bilinmektedir.

Diğer İtalya şehirleri kadar büyüleyici ve romantik olan Cenova ise Kristof Colomb’un evinin bulunduğu önemli bir liman şehri olarak ziyaretinizi bekliyor. Özellikle İtalyan kültürünü tam manasıyla ile gözlemleyebileceğiniz bir şehir olan Cenova’da şarkılara konu olan Portofino bölgesini mutlaka görmeli ve yılbaşı ruhuna coşkusuyla tanık olmalısınız. Genellikle Cenova turu sırasından günübirlik geziler için tercih edilen Portofino Frank Sinatra’nında memleketi olması dolayısıyla doyulmaz bir romantizmi yaşamanıza olanak sunar.

İzmir çıkışlı yılbaşı turlarımızda bir diğer rotamız da Prag’tır.Çek cumhuriyetinin başkenti olan Prag şehri gizemli bir kraliçe gibi karşılayacak sizi. Vltava nehri üzerinde kurulmuş olan şehir yılbaşında karlarla kaplı manzarası ile en doyulmaz yeni yıl ruhunu yaşamanıza imkan verecektir. Şehirde bulunan bir çok tarihi yapı günümüze kadar bozulmadan gelmiştir. Bu nedenle Prag gezisi sırasında kendinizi bir  zaman tünelinde gibi hissedeceksiniz. Özellikle dünyanın çalışan en eski saati olan Astronomik Saat kulesinin önünde yeni yıla girmek ayrı bir öneme sahiptir.

Prag’ta çok sayıda katedral ve kilise bulunmaktadır. Bu kilise ve katedrallerde yeni yıla girmeden önce İsa’nın doğum günü sebebiyle çeşitli özel günler tertiplenmektedir. Yılbaşından 1 hafta önce giderseniz bu etkinliklere katılabilir ve Hristiyanlık inancında ki bu özel günü  deneyimleyebilirsiniz. Şehirde bulunan en eski katedral aynı zamanda şehrin sembollerinden biri olan Aziz Vitrus katedralidir. 1344 senesinde inşa edilen bu yapı Fransız gotik mimari akımının en önemli temsilcilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Prag’da her sokağın ayrı bir dokusu vardır. Özellikle romantizm akımını seven ziyaretçilerin çok sevecekleri şehirde bulunan Kunto Horo ilçesi aynı zamanda gizemli tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Dünya üzerinde insan iskeletinden yapılan tek yapı olan Kostnice Sedlec şapeli bu ilçede bulunur. Vebadan ölen hastaların gömülecekleri toprak kalmadığı için naaşlara ait kemiklerden inşa edilen bu şapeli Prag ziyaretiniz sırasında mutlaka görmenizi öneriyoruz.  Şehrin en tepe noktasında bulunan Cesky Kurumlov kalesi Bohemya’nın en büyük kalesi olma özelliğine sahiptir. Tüm Prag şehrini kuşbakışı izleyebileceğiniz kale günümüzde müze olarak kullanılmaktadır.

Yılbaşı turlarımız arasında bulunan hem romantizmi hem de tarihi derinlemesine yaşayacağınız rotalar herkesin bütçesine uygun olacak şekilde tasarlnmaktadır.Kalacağınız süreyi dolu dolu geçirebileceğimiz turlarımızda tercih edeceğiniz şehrin tüm ambiyansını duyumsama olanağı bulacaksınız.