Yunanistan Turları

Birbirinden güzel tatil turları ile 'Oley' zamanı

(0 kişi değerlendirdi)

Sakız Adası Yılbaşı Programları

2018'e Sakız Adasının eşsiz taverna eğlenceleriyle girmeye hazır mısınız? 1 gece 2 gün ve 2 gece 3 günlük programlarla en uygun fiyatlara, en keyifli yılbaşı eğlencesi sizleri bekliyor.

Müsaitlik: ...

95*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Samos Adası Yılbaşı Programı

Yılbaşına Samos Adası'nda keyifli bir tatil ve sirtaki eşliğidne girmeye ne dersiniz? 1 gece ve 2 gece konaklamalı 2 farklı seçenekle yılbaşı programlarımız sizinle.

HAREKET

129*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Atina Black Friday Turu

Tüm dünyada indirimli alışveriş olarak bilinin Black Friday'i Atina'da yaşamaya gidiyoruz. İşte alışveriş, keşif ve eğlence dolu turumuz:

1. GÜN: ÇEŞME – CHİOS- ATİNA< ...

259*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Geleneksel Kestane Festivali Midilli

Midilli Adası'nın her yıl binlerce turisti ağırlayan Geleneksel Kestane Festivali'ne gidiyoruz!

11.Kasım.2017 - 1.GÜN:

99*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Girit Turu

Saat 04.30’da Deniz Mazlum Payzanoğlu refakatinde İzmir’den hareket ederek bodruma hareket ediyoruz. Bodrum’dan 08.00 feribotu ile Kos Adasına ulaşıyor gümrük işlemlerinden sonra valizleri emanete bırakarak serbest zamadna ada ...

659*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Büyük Yunanistan & Zakynthos Turu

Kurban Bayramı tatilini doyasıya bir Yunanistan turu ile geçirmeye ne dersiniz? Tam 7 Gece konaklamalı bu eşsiz programımızla Yunanistan anakarasını baştan aşağıya keşfedecek, dünyaca ünlü Zakynthos Adası ve Navagio Beach’in d ...

  • 7 Gece Konaklama
  • Navagio Beach Tekne Turu
  • Tatiloley Öneriyor
630*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

2 Gece 3 Gün Sakız Adası Turu

Sakız Adası'nın tadını doya doya çıkartın! Üstelik Güney ve Kuzey Ada turları, taverna eğlencesi fırsatıyla.

1.Gün

70*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Uçakla Zakynthos-Atina Turu (İstanbul'dan)

Yunanistan'ın muhteşem güzellikleriyle bilinen adası Zakynthos'u keşfetmeye ne dersiniz? 3 Gece Zakynthos, 1 Gece Atina konaklaması, Navagio Beach ve ...

  • 4 Gece 5 Gün
  • Navagio Beach Tekne Turu
  • Taverna Eğlencesi
690*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

1 Gece 2 Gün Sakız Adası Turu

Sakız Adası'nı ziyaret etmek mi istiyorsunuz? 1 Gece 2 Gün süren bu programram tam size göre!

Tur Programı:

...

47*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Günübirlik Sakız Adası Turu

Sakız Adasında günübirlik bir kaçamağa ne dersiniz? Tur Programı: Sabah feribot kalkışından 1.30 saat önce çeşme limanında oluyor ve pasaport kontrollerinin ardından feribotumuz ile Sakız Adası'n ...

49*/ kişi başı

DETAY


Yunanistan Turları

Son yıllarda tüm dünya ile birlikte ülkemizde de en popüler tatil ve gezi güzergahları arasında Yunanistan ve Yunan adaları ilk sırada yer alıyor. Bunun en önemli sebeplerinden biri Yunanistan vizesi almanın eskiye kıyasla çok daha kolay olmasının yanı sıra bu güzel ülke ve adalarını hem uygun bir bütçe ile hem de tadını sonuna kadar çıkartarak gezme fırsat sunan Yunanistan turları. Yunanistan’ın farklı bölgelerini kapsayan Yunanistan turu paketleri ile siz de hem tarihi hem de doğal güzellikler ile dolu, medeniyetin çıkış yeri olarak tanınan bu harika ülkeyi gezebilir ve gezi defterinize eşsiz bir deneyimi anlatan satırlar yazabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Yunanistan Turu

Yunanistan’ın başkenti Atina sizi kelimenin tam manası ile büyüleyecek! Hemen her Yunanistan turu güzergahlarından biri olan Atina kendine has mimarisi, kültürü, yaşayışı, lezzetleri hatta müzikleri ile kendinizi bambaşka bir dünyada hissetmenizi sağlayacak. Atina tarihinin başlangıcını simgeleyen Akropolis, Osmanlı döneminden kalma bir caminin de bulunduğu kentin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Monastiraki Meydanı, Akropolis Tapınağı’ndan çıkarılan orijinal heykellere de ev sahipliği yapan Akropolis müzesi katılacağınız Yunanistan turları ile yapacağınız Atina gezisinde yer alması muhtemel güzergahlardan sadece bir kaçı. Elbette Atina ile ilgili ne gezilecek ne de görülecek yerler bununla sınırlı değil ama yazımızda ancak bu kadarına yer verebiliyoruz. Yani Atina hayallerinizi bunlarla sınırlamayın, emin olun bu büyülü şehirde bunlardan çok daha fazlası sizi bekliyor.

Ege’nin Keyfi Yunan Adalarında Çıkar!

Ege denilince akla gelen ilk şeylerden biri Ege denizinin dört bir yanına dağılmış ve sayısı yüzlerle ifade edilen Yunan adaları. Elbette farklı büyüklükteki bu adaların hepsinde yerleşim yok, 270 kadar Yunan adasında yerleşim bulunuyor ve bu adalardan en popülerleri Sakız Adası, Midilli ve Yunanistan’ın Ege denizindeki en büyük adası olan Rodos. Her biri birbirinden güzel bir doğaya ve tarihi kalıntılara sahip olan Yunan adaları turları ile Ege’nin farklı bir yüzünü görecek ve ilk fırsatta tekrar bu harika adalara gelmek isteyeceksiniz. Bu arada eğer alışılagelmişin dışında ve rüya tadında bir balayı düşlüyorsanız Yunan adaları tam size göre, bunu da söylemeden geçmeyelim.

Dünyanın en güzel deneyimlerinden biri arkadaşlarla, dostlarla topluca çıkılan yolculuklar, seyahatlerdir. Yunanistan turları dostlarınızla eşsiz bir macera yaşama şansı sunuyor size. Yunan adaları, Atina ve daha fazlası bu turlarda sizi bekliyor. Üstelik her bütçeye uygun onlarca Yunanistan turu seçeneği bulunduğu için arkadaşlarınız için bu turları siz satın alıp onlara unutamayacakları bir sürpriz de yapabilirsiniz. Ayrıca aileniz ve çocuklarınız ile birlikte de bu turlara katılabilir ve Yunanistan’ın kültürel değerlerini tanırken Yunan adalarının muhteşem plajlarında denizin, güneşin ve doğanın tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Uzun lafın kısası hayaliniz be olursa olsun ve ister tek başınıza, ister dostlarınızla, ister aileniz ile birlikte unutulmaz anlar yaşayacağınız bir seyahate çıkmak istiyor olun tüm bunlar için yapmanız gereken güzergahınızı seçmek ve o güzergahlardan geçen bir Yunanistan turuna katılmak.