Zakynthos Otelleri

Tatiliniz için uzmanlarımız tarafından hizmet kalite onaylı oteller


Zakynthos Otelleri

Caretta-caretta kaplumbağaları nedeni ile dünyaca ünlü olan Yunanistan’ın Akdeniz’de yer alan adalarından biri olan Zakynthos sırf bu nedenle bile dünyanın mutlaka görülmesi gereken yerleri arasında sayılabilir. Tüm Yunan adaları gibi korunmuş doğası, harika plajları ile Zakynthos Adası her yıl sayısız gezgin ve turisti adeta bir mıknatıs gibi kendine çekmeyi başarıyor. Bunda tabi ki insanın kendini evinde gibi rahat hissetmesini sağlayan Zakynthos otelleri de büyük rol oynuyor. Adanın farklı bölgelerinde bulunan Zakynthos otelleri bu adada geçirilen günler boyunca hem konforlu hem de samimi bir ortamda konaklama şansı sunuyor adaya gelen konuklara.

Zakynthos nerede kalınır sorusunun bu nedenle bir değil birçok yanıtı var çünkü Zakynthos otelleri her keseye ve her kişisel zevke uygun farklı seçeneklere sahip. Yani Zakynthos nerede kalınır sorusunu sormadan önce bu güzel adada geçireceğiniz günler boyunca konaklama yerinden ne beklediğinize karar vermelisiniz ve seçiminizi buna göre yapmalısınız. İnanın Zakynthos otelleri seçenekleri arasında tam aradığınız konaklamayı sunan bir otel kesinlikle sizi bekliyor.

Gezilecek Yerler

Zakynthos Adası gezilecek yerler denilince akla gelen ilk yerlerden biri Navagio koyu ve Blue Caves. Özellikle Navagio koyunu gördüğünüzde muhtemelen ağzınız açık kalacak çünkü burnunuzun dibinde ancak filmlerde ya da kartpostallarda görebileceğiniz bu kadar güzel bir yer olduğuna ve tabi ki neden bugüne dek bu muhteşem güzelliği bilmediğinize şaşırıp kalacaksınız. Zakynthos gezilecek yerler açısından zengin olsa da diğer Yunan adalarından farklı şekilde tarihi olarak çok fazla yer yok, bu Yunan adası doğal güzellikleri ile ön plana çıkıyor. Kısacası Zakynthos Adası özellikle konforlu bir konaklama ile doğal güzellikler ile dolu muhteşem günler yaşamak isteyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.