Zakynthos Turları

Birbirinden güzel tatil turları ile 'Oley' zamanı

(0 kişi değerlendirdi)

Büyük Yunanistan & Zakynthos Turu

Kurban Bayramı tatilini doyasıya bir Yunanistan turu ile geçirmeye ne dersiniz? Tam 7 Gece konaklamalı bu eşsiz programımızla Yunanistan anakarasını baştan aşağıya keşfedecek, dünyaca ünlü Zakynthos Adası ve Navagio Beach’in d ...

  • 7 Gece Konaklama
  • Navagio Beach Tekne Turu
  • Tatiloley Öneriyor
630*/ kişi başı

DETAY

(0 kişi değerlendirdi)

Uçakla Zakynthos-Atina Turu (İstanbul'dan)

Yunanistan'ın muhteşem güzellikleriyle bilinen adası Zakynthos'u keşfetmeye ne dersiniz? 3 Gece Zakynthos, 1 Gece Atina konaklaması, Navagio Beach ve ...

  • 4 Gece 5 Gün
  • Navagio Beach Tekne Turu
  • Taverna Eğlencesi
690*/ kişi başı

DETAY


Zakynthos Turları

Zakynthos Yunanistan’ın Akdeniz’de bulunan adalarından biri ve son yıllarda en popüler Yunan adaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Tabi ki Zakynthos Adası’nın bu denli popüler hale gelmesi için bir tesadüf demek zor, çünkü bu muhteşem Yunan adası doğal güzellikleri, cenneti andıran sahilleri ve her kafaya uygun eğlenceli anlar sunan gece hayatı ile bu popülerliği sonuna kadar hak ediyor. Nasıl gideceğim diye düşünmenize gerek yok çünkü Zakynthos turları sizi neredeyse kapınızın önünden alıp bu muhteşem Yunan adasına götürüyor ve adada eşsiz bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Yani tatil planlarınızı yaparken çok düşünmenize ve nerede kalacağım, nasıl gideceğim gibi şeyleri düşünmenize hiç gerek yok zira Zakynthos turu sizin için tüm bunları hem de en ince ayrıntısına kadar düşünerek özenle programlanıyor.

Zakynthos Gezilecek Yerler

Bu güzel Yunan adası diğer Yunan adalarından biraz farklı çünkü çoğu Yunan adasında çok sayıda tarihi mekan varken Zakynthos Adası daha çok doğal güzellikleri ile ön plana çıkıyor. Bu arada şu bilgiyi de sizinle paylaşalım; bu ada deniz kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli yerleşim merkezi, yani gerçekten doğası el değmemiş denebilecek denli iyi korunmuş. Dolayısıyla Zakynthos gezilecek yerler denilince aklına gelmesi gereken doğanın bin bir hali olmalı. Yine de tabi ki bu Zakynthos gezilecek yerler arasında hiçbir tarihi mekanın yer almadığı anlamına gelmesin; Bohali Kalesi, Panagia Skopiotissa Manastırı bu adada görebileceğiniz tarihi mekanlar arasında yer alıyor.

Plajlar

Zakynthos turu ile dünyanın en güzel plajlarında eşsiz anlar geçirme şansına sahip olacaksınız, çünkü adada çok sayıda plaj var ve hepsi de muhteşem! Yumuşacık kumları ve tertemiz, masmavi denizi ile Zakynthos turları esnasında en güzel anları bu plajlarda geçireceksiniz. Kısacası Zakynthos size hayatınızın en güzel anlarını yaşatmayı vaat ediyor, haydi turunuzu seçin ve yola çıkmak için hazırlanmaya başlayın.